Nový stredobod Vašej záhrady

Prajete si bazén do Vašej záhrady. Vyhradený priestor na bazén nie je dostatočne veľký? Klasická vírivka nezodpovedá vašim predstavám o modernej záhradnej architektúre? Thalia je najmenší bazén od AQUACOMET a dokáže splniť váš sen: podzemný bazén, ktorý zároveň spĺňa všetky nároky, ktoré máte na vírivú vaňu. Využitím najmodernejších technických možností pri výrobe bazénových telies bol dosiahnutý moderný dizajn a veľký výber farieb, ktoré možno kombinovať s mnohými wellness funkciami. Takto dosiahnutá stabilita vírivej vane umožňuje aj čiastočne zapustenú alebo samostatne stojacu inštaláciu, aby váš záhradný architekt získal čo najväčšiu voľnosť pri návrhu.

D: 3,9m Š : 2,3m V: 0,8m

D: 2,5m Š : 2,3m V: 0,8m

Jednodielne vírivé vane produktového radu THALIA, pozostávajúce z kompozitných materiálov vystužených sklenými vláknami a voliteľnei ntegrovaného keramického jadra. Sú vyrábané z materiálov špeciálne vyvinutých pre naše bazény procesom striekaného laminátu. Výsledkom starostlivých výrobných procesov je zaujímavý a jedinečný výrobok, ktorý okrem vynikajúcich dynamických vlastností zaručuje aj dlhú životnosť a dokonalú tesnosť. Vírivé vane sú konštruované v niekoľkých vrstvách pomocou najmodernejších výrobných procesov. Vynikajúce mechanické vlastnosti virivých vaní THALIA ešte zvyšuje oceľový rúrkový prstenec inštalovaný pod okrajom vane. Steny vírivej vane sú z vonkajšej strany spevnené výstužnými rebrami, aby bola zabezpečená potrebná tuhosť. Tieto výstužné rebrá tvoria neoddeliteľnú súčasť plášťa GRP vane, pretože sú zabudované do plášťa vane počas laminácie. Tieto výstužné rebrá dodávajú vírivej vani takú dodatočnú tuhosť, ktorá umožňuje zasypať steny vane namiesto použitia betónu s valcovaným štrkom alebo čiastočne zapustenej inštalácie, v prípade potreby aj samostatne stojacej.

Plug&Pool-technológia inštalovaná vo výrobe

Vírivé vane THALIA sú dodávané s vopred zmontovanou a odskúšanou technológiou. To znamená, že montáž na mieste do značnej miery odpadá a tesnosť potrubia je zabezpečená už z výroby. Tým sa skráti čas na osadenie a rýchlejšie môžete zažiť príjemnú wellness oázu na vlastnom tele. Vírivú vaňu je možné osadiť do suchého betónu aj do umytého štrku.